Communication with branches

"O‘zagrosug‘urta" aksiyadorlik jamiyati filiallari bilan bog'lanish.

 

T/R Filial nomi Telefon raqami Email
1 Qoraqalpog'iston respublikasi filiali  0 (361) 222-57-19 qoraqalpogiston@agros.uz
2 Andijon viloyat filiali  0 (374) 223-30-03  andijon@agros.uz
3 Buxoro viloyat filiali  0 (365) 221-20-97  buxoro@agros.uz
4 Qashqadaryo viloyat filiali  0 (375) 221-14-93  qashqadaryo@agros.uz
5 Jizzax viloyat filiali  0 (372) 226-57-50  jizzax@agros.uz
6 Navoiy viloyat filiali  0 (346) 532-30-46  navoiy@agros.uz
7 Namangan viloyat filiali  0 (369) 227-10-32  namangan@agros.uz
8 Samarqand viloyat filiali  0 (366) 231-07-85  samarqand@agros.uz
9 Sirdaryo viloyat filiali  0 (367) 225-13-27  sirdaryo@agros.uz
10 Surxondaryo viloyat filiali  0 (376) 223-00-14  surxondaryo@agros.uz
11 Xorazim viloyat filiali  0 (362) 223-04-01  xorazm@agros.uz
12 Farg'ona viloyat filiali  0 (373) 244-24-72  fargona@agros.uz
13 Toshkent viloyat filiali  0 (371) 275-37-99  toshkent@agros.uz
14 Toshkent shahar filiali  0 (371) 271-55-20  toshkentsh@agros.uz